24 листопада 2018 року пройшов І Західноукраїнський форум "ІТ-перспектива", участь у якій брали учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Організатори заходу - факультет комп'ютерних інформаційних технологій ТНЕУ та Тернопільський ІТ Кластер. Метою форуму стало популяризація сучасних інформаційних технологій; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді в галузі інформаційних технологій; створення умов для навчання за ІТ-спеціальностями з паралельним працевлаштуванням в ІТ-компанії.

                  

 

    Кафедра Спеціалізованих комп'ютерних систем представила зимову ІТ-школу Автоматизованих та комп'ютерно-інтегрованих технологій. 

 

                  

 

  У ТНЕУ відбувся конкурс між викладачами-кураторами студентських академічних груп та їхніми вихованцями «Формула успіху-2018». 

  Захід продовжився в спортивному дусі. Перетягування канату, турнір з волейболу між збірними командами викладачів та студентів ФКІТ. Змагання пройшли у безкомпромісній спортивній боротьбі. Активну участь у заході прийняв Сегін Андрій Ігорович із групою АКІТ-11.

 

Бажаємо спортсменам міцного здоров'я, успіхів у навчанні, та подальших перемог.

13 та 14 червня 2018 року відбувся захист бакалаврських робіт 4 курсу спеціальності «Системна інженерія» денної форми навчання. Роботи були присвячені актуальним питанням автоматизації різних галузей промисловості.

Випускники представили результати своєї роботи перед державною екзаменаційною комісією у складі:

Голова комісії: д.т.н., доцент кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем НУ «Львівська політехніка» Кочан Роман Володимирович

Члени комісії: д.т.н., професор, завідувач кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Николайчук Ярослав Миколайович;

к.т.н., доцент кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Пітух Ігор Романович.

Секретар комісії к.т.н., доцент кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Возна Наталія Ярославівна.

 

Заслухавши доповіді та відповіді на запитання, Державна екзаменаційна комісія переконалась в опануванні студентами знань а галузі комп’ютеризованих систем управління та автоматики.

В результаті державної атестації усім присвоєно освітній ступінь бакалавра з системної інженерії.


У ТНЕУ відбулися змагання з настільного тенісу.

19-20 квітня 2018 року з ініціативи колективу кафедри фізичної культури і спорту та Професійної спілки працівників ТНЕУ відбулася особисто-командна першість з настільного тенісу серед працівників нашого закладу вищої освіти.

У змаганнях взяв участь доцент кафедри Сегін Андрій Ігорович, який посів 3 місце серед чоловіків в особистій першості та 3 місце в командній грі з Бзовським Олегом Євгеновичем.

 

Переможці змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами. Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Page 1 of 3