ACIT-2020

У Західноукраїнському національному університеті розпочали роботу учасники Х Міжнародної конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» (10th International Conference «Advanced Computer Information Technologies»), ACIT’2020.

Вже традиційно організатори об’єднали свої зусилля, аби забезпечити якісну й ефективну роботу потужної інтелектуальної платформи, яка покликана дати відповіді на ряд актуальних питань, що стосуються розвитку сфери інформаційних технологій. Подія міжнародного масштабу є майданчиком для обміну прогресивними думками та новітніми ідеями, наукових пошуків і освітніх перспектив, обговорення результатів багаторічної співпраці та налагодження нових дієвих контактів для університетів-партнерів.

Цьогоріч учасниками конференції стали науковці із 53 країн – усіх континентів світу окрім Австралії, а організаторами є Західноукраїнський національний університет, Технологічний університет м. Деггендорф, Німеччина і Південночеський університет в Чеське Будейовіце.