У нас дуже цікаве життя на факультеті!

Денис Худецький

Всім привіт. Мене звати Денис.
Я навчаюсь на 3 курсі, спеціальність АКІТ. Мені дуже подобається, що на нашій спеціальності є дуальна освіта. Саме завдяки цьому я можу отримати знання та практичні навики, які пізніше зможу застосувати.

Cаме на 3 курсі, разом з усіма своїми одногрупниками, відвідуємо фірму «Magnis». Тут ми отримали знання про DevOps, вивчали життєвий цикл та етапи розробки програмного забезпечення, основи Linux, системи контролю версії Kit і ще багато чого цікавого.
На факультеті комп’ютерних інформаційних технологій я відповідальний за спортивний сектор. Тому часто проводжу змагання, і це досить цікаво. Я їх проводжу, як зі студентами  так і з викладачами. Викладачі у нас дуже спортивні. Ми можемо з ними піти на перерві по-підтягуватися чи зіграти настільний теніс.

У нас дуже цікаве життя на факультеті.
Я обрав дану спеціальність і не шкодую про це.

Денис Худецький